ů

Kniha návštěv

Pro Vaše vzkazy

Překlad

Justýna Svobodová (nar. v srpnu 2009)
Justýnka žije v Pardubicích. V srpnu jí byly dva roky, má dva bráchy, jednoho staršího a jednoho mladšího. A co myslíte, že má nejraději ze všeho? Přece hudební hračky.:-)

(vloženo v září 2011)
Prosinec 2012 - Televize Nova odvysílala krátkou reportáž o tříleté Justýnce z Pardubic, které se rozhodly pomoci nafocením kalendáře mladé hokejbalistky z Přelouče.Únor 2013 - Justýnka se 24.2. objevila v hlavních zprávách na Nově - parta hokejbalistek z Přelouče předávala Justýnce výtěžek z kalendáře.


 

 Březen 2013 - pokud byste chtěli Justýnce pomoci, můžete se zapojit do sbírání víček od PET lahví.

Malé kulaté pro Justýnu

Jmenuji se Justýna Svobodová , jsou mi 3 roky a narodila jsem se s Williamsovým syndromem. Mám spousty zdravotních problémů a středně těžkou mentální retardaci. Potřebuji pomoc a dohled 24hod denně Mužete mi prosím pomoci, když nebudete pet víčka házet do koše, ale schovávat pro mě a moje maminka pak výměnou získá peníze.

Peníze, které získáme, tak použijeme na osobní asistenci, která měsíčně stojí 6000 Kč, synergická rehabilitace 500kč/hod, hiporehabilitace 200kč/hod, muzikoterapie a kdyby něco zbylo, tak na Justýnčiny první lázně. 

Víčka zasílejte na adresu Justýna Svobodová, ČSA 2197, 530 02 Pardubice.


Více informací na: Malé-kulaté-pro-Justýnku.